Penti’den Erkeklerin Başını Döndürecek Desenli Çorap Modelleri

0
Posted 29 Ağustos 2012 by krsd in Moda
pentiden-erkeklerin-basini-dondurecek-desenli-corap-modelleri (1)

Mini etek modellerinin veya elbise modellerinin altına bir çok hanım çorap modellerini giymeyi tercih ediyor. Biz mini eteğin de elbisenin de altına çorap giyilmesine hele hele ten rengi çorap giyilmesine karşıyız. Sonuçta kendine güvenip mini etek, elbise giyiyorsan çoraba gerek yok diye düşünüyoruz amma eğer tercih edeceğiniz çorap desenli çorap modellerinden birisi ise tamamen arkanızdayız.

Çorap modelleri denildiğinde bir çok bayanın aklına Penti geldiği için sitemize Penti desenli çorap modellerini ekliyoruz. Zaten mini etek giyerek üstünüze çektiğiniz erkeklerin ilgisini desenli çorap modelleri ile kat ve kat arttıracağınızı sizler de biliyorsunuz. Hele hele Penti gibi kaliteli ve marjinal tasarımları bulunan bir markayı tercih ederek ilgiyi daha da arttırıyorsunuz.

Penti desenli çorap fiyatları gayet makul bir seviyede. Alacağınız çorabın modeline göre 5 lira ile 40 lira arasında değişen fiyatlar size çok geldi ise ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan fırsat sitelerine tıklayıp Penti kampanyası var mı yok mu diye inceleyebilirsiniz. Şayet varsa %50’ye varan indirimlerden yararlanarak istediğiniz çorap modellerini satın alabilirsiniz.


0 CommentsBe the first to comment!


Leave a Response

(required)