Deborah Ruj

1
Posted 09 Eylül 2012 by Swift in Güzellik
Deborah Milano Red Lipstick

Deborah rujlar  Hoş renk tonlarıyla dudak yüzeyini parlaklaştırır ve uzun süre kalıcılık sağlar. Hipoalerjenik özelligi ile alerji riskini en aza indirmek için formüle edilmiş bir üründür. Deborah ruj dudaklarda kayarak kolayca sürülür ve tüm gün rahat ettirir.Parlaklık polimerleri kişiye mukemmel bir ışıltı ve ıslak bir görünüm sunuyor. Sizlere farklı renkler sunan deborah ruj’un canlı turuncular, egzotik pembeler, göz alıcı kırmızılar ve sıcak kahve tonları ile dudaklarınıza canlılık sağlamaktadır.Her Kadının Çantasında taşımak isteyecegi bu ürünler ünlü italyan tasarımcısı Mario Trimarchi imzasını taşımaktadır. Moleküllerinde bulunan A v E vitaminleri dudakları nemlendirip rahatlatmaktadır.

Deborah Ruj Çeşitleri:

1-Deborah Shine Creator Ruj

İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi tarafından dizayn edilen şık, dikkat çekici ve ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sunan ve her bayanın çantasında bulundurmak isteyeceği Shine Creator Lipstick.

İçeriğindeki nar yağı ile antioksidanlar ve omega-5 yağ asitlerince dudakları serbest radikallere karşı korumada etkindir. Dudakları derinlemesine besler ve sert dış koşullara karşı korur.

Shine polimerler ile göz alıcı ultra lip gloss parlaklığı sağlar.

A ve E vitaminleri ile nemlendirici yanı sıra onarıcı özelliği vardır. Kurumuş ve çatlamış dudakların pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.

UVA-UVB filtreleri ile SPF15 özelliği, dudaklarınızı güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

 

Deborah Shine Creator Ruj Çeşitleri

Deborah Shine Creator Ruj

2-Deborah Milano Red Lipstick

Yakut tozları ile ışığı yakalayıp, yansıtarak ultra parlak ve canlı renkler yaratılmıştır. Milano Red Ruj Hyaluronic acid ile 10 saate kadar dudaklara yoğun nemlendirme ve yumuşaklık kazandırır. Jojoba yağı, ayçiçeği ve mimoza sayesinde yoğun besleme sağlar, rujun kolay sürülmesini sağlar. SPF 15 ile güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Alerji riskini minimize eder.

Deborah Milano Red Lipstick

Deboraj Red Lipstick Çeşitleri

3-Deborah Atomic Red Lipstick Parlak Ruj

İpeksi ve parlak dudaklar sağlayan ruj.

Yenilikçi formülü ile dudaklara saf ve canlı bir renk kazandırarak gün boyu rahat hissettirir. Özel dokusu sayesinde kolay uygulama sağlar. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.

Deborah Lipstcik Atomic Ruj

Deborah Atomik Ruj Lipstick

4- Deborah IL Rosetto Nemlendiren Ruj

Dudakları nemlendiren, koruma sağlayan ruj. Dudakları nemlendiren koruma sağlayan ruj, Vitamin A, C, ve E ile zenginleştirilmiş ruj, mükemmel nemlendirme ve göz kamaştırıcı ışıltı sağlar. İçeriğindeki UVA ve UVB filtreleri sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.

Deborah IL Rosetto Nemlendiren Ruj

Deborah IL Rosetto Ruj

5- Euphoric Shine 24 Ore Lip Gloss Dudak Parlatıcısı

Deborah Dudak Parlatıcı

Deborah Dudak Parlatıcı Renkleri

6-Deborah Atomic Red Mat Lipstick Mat Ruj

Kadifemsi ve mat görünüm sağlayan ruj.

Sürümü kolay mat ruj, kadifemsi doku oluşturarak gün boyu rahat hissetmenizi sağlar. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.

Deborah Mat Ruj

Deborah Mat Ruj Renkleri

7-Euphoric Shine Lip Gloss Dudak Parlatıcısı

Işıltı sağlayan dudak parlatıcısı. İçeriğindeki EuphoryltM-3, gelincik ekstresi ve inci tanecikleri sayesinde dudaklara yoğun ışıltı ve ekstra yumuşaklık kazandırır. Ayrıca Vitamin B ve E ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudaklara yapışkanlık hissi ermeden uzun süreli nemlendirme sağlar. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir.

Deborah Dudak Parlatıcı

Deborah Dudak Parlatıcı Renkleri

8- Shine & Volume Light Creator Lipstick Dolgunluk Veren Ruj

Işıltı ve dolgunluk sağlayan ruj. Işık yansıtıcı partiküller sayesinde dudaklara yoğun parlaklık ve kalıcı ıslak görünüm kazandırır. Dolgunlaştırma ve yoğun nemlendirme özelliğine sahip olan Hilerup formülü içeren ruj, kolay ve rahat uygulama sağlar. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Deborah Dolgunluk Veren Ruj

Deborah Dolgunluk Veren Ruj Renkleri

 

9-Light Creator Lipstick Yoğun Parlak Ruj

Yoğun parlaklık sağlayan ruj. Özel prizma etkisi teknolojisiyle üretilen ruj, ışığı yansıtarak dudakların baş döndürücü bir parlaklığa kavuşmasını sağlar. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir

Deborah Light Creator Yoğun Parlak Ruj

Deborah Yoğun parlaklık veren Light Creator Renk Çeşitleri

Galeri:

 


One Comment


  1.  
    aysel yılmazkara

    Bu rujları nereden bulabilirim?

Leave a Response

(required)